17806 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJEFTINA PONUDA NA EVROPSKI TELEFONI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ЈУНИ 2021!!! IPHONE iPhone 12 Pro Max 128GB EU = 59990 д...


По Договор
или предлог цена
06 апр 16:13Промовирано

Samsung Galaxy S21 Plus 5G (S21+) NEW

-Samsung Galaxy S21+ -Neverlock ( rabotat so site karti) -Nov, ne-k...


1 €
или предлог цена
10 јун 13:48Промовирано

NOV Apple iPhone Ajfon 11 64Gb Neverlock so GARANCIJA

NOV Apple iPhone 11 64Gb Neverlock. Kupen e na 08.04.2021 od A1, bez ...


480 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
510 €
Денес 07:08Промовирано

Se prodava Iphone SE maksimalno sochuvan

Se prodava iphone SE bez nitu edna grebnatinka maksimalno sochuvan. ...


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 20:17Tablet Lenovo

Prodavam tablet Lenovo ne e mnogu koristen so futrola i polnac i Fabr...


2.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 20:13Iphone 12 pro 128GB nov neotpakuvan

Iphone 12 pro 128GB nov neotpakuvan Boja - Graphite Zemen 08.06.202...


900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 20:12Iphone 11 64GB nov neotpakuvan

Iphone 11 64GB nov neotpakuvan Boja: Black Zemen 08.06.2021. Garanc...


550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 20:11IPHONE X 64GB BLACK KAKO NOV!!

NEVERLOCK Telefonot e donesen od Amerika. Uklucuvanje na vashata ka...


320 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
390 €
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Денес 20:01Samsung A41

Se prodava Samsung Galaxy A41 vo top sostojba, koristen e 3 meseci, s...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:00Iphone 11 Pro Max

Se prodava Iphone 11 Pro Max bez grepka full pakovanje, zacuvan kako ...


685 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
720 €
Денес 20:00Xiaomi Mi Mix 3, 6 RAM, 128GB

Se prodava ekstra kvaliteten telefon Xiaomi Mi Mix 3 6GB RAM, 128GB,...


14.299 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
14.499 МКД
Денес 19:54Продавам 360 степени заштитна Маска за Samsung Galaxy A10

Prodavam zastitna maska za telefon Samsung Galaxy A10 so 360 stepeni ...


500 МКД
или предлог цена
Денес 19:51Prodavam NOV wireless SELFI STICK za iPhone i Android

-Селфи стапчето е со вграденана bluetooth технологија. -Работи за iP...


800 МКД
или предлог цена
Денес 19:51Huawei Mate 20 Pro, 6/128 GB

Telefonot e vo odlicna sostojba Full Box


230 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

Денес 19:47LEXMARK Fax

Odlicen,kako nov 076 24 12 99


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Факсови

Денес 19:44Silikonska maska za Nokia 5.0 i staklena folija

Se prodavaat-novi


Денес 19:42Xiaomi Redmi Note 10, NOVI NEotpakovani- celofan

NAJevtino vo MK Ostanat uste 1 telefon NAJnov model, BEST BUY - NAJ...


10.900 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
11.000 МКД
Денес 19:35Nov Samsung A12 A31 A32 A52 A72 S21 S21+ Ultra Najniski ceni

Novi telefoni zemeni na dogovor od Telekom. Glanc novi nekoristeni so...


8.490 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 19:30iphone 6s vikend cena nie najeftino top mobilno 64 gigo

64 gigo najboli mobilen neverlock vikend cena najeftini cena fiksn...


9.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 19:30IPHONE 6S * Space Gray * Neverlock za cena ima prostor kargo

iphone 6s space gray neverlock na site mrezi raboti za cenata ima p...


5.399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 19:29Lenovo K10 Note (Lenovo Z6 Lite) 4GB RAM 64GB Storage

Otkluchen bootloader, instaliran najnoviot Android 11 so root access ...


8.500 МКД
или предлог цена
Денес 19:26Iphone 11 Pro, 256gb Midnightgreen!

Telefonot e vo odlicna sostojba, bez niedna zabeleshka. Doagja so kut...


620 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 19:22  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Poco X3

Телефонот е користен пола година купен од ...


11.400 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.700 МКД
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 19:21Realme 8 pro

Телефонот е нов отворен е само за проверка дали се работи Следува к...


14.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 19:21SAMSUNG A70 128GB.

Se prodava samsung a70 128gb bel kupen od vip vo dobra sostojba so k...


8.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 19:18Iphone 11 Pro, 64gb Midnightgreen!

Telefonot e vo perfektna sostojba, bez nikakvi zabeleshki. Doagja so ...


550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 19:15  НОВ ОГЛАС

REDMI NOTE 9 PRO

Telefonot e skoro nov malku koristen bez grebki i ostetuvajna komplet...


11.500 МКД
или предлог цена
Денес 19:15  НОВ ОГЛАС

Maticni ploci motorola xiaomi samsung

S7 maticna S7 edge maticna J3 2016 maticna Motorola 2019 model ...


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Денес 19:10S8 samsung

Telefonot e odlicen socuvan bez nikakvi ostetuvanja baterija odlicn...


10.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Денес 19:09Samsung Galaxy J3

Samsung Galaxy J3 2016 Telefonot ima defekt so ekranot, potocno se...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 19:05iPhone 7 32gb Rose Gold

Se prodava iPhone 7 32gb Rose Gold, kako nov, so garancija.


8.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 19:05iPhone 8 Predno I Zadno staklo so stranici

Se prodava ekran za Iphone 8, zedno so zadnoto staklo i metalnite str...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 19:05Prodavam Alkatel 1x

Telefonot e odličen raboti na site kartički bez grebnatinki na ekrano...


2.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Мобилни телефони

Денес 18:56Huawei P10 Lite

Se prodava Huawei P10 lite


4.200 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.500 МКД
Денес 18:55IPhone 8 Plus

Telefonot e zacuvan, neverlock, bez mani, 100% battery health


300 €
или предлог цена
Денес 18:54Huawei Y5 2019

Telefonot e nov, neaktiviran


1 €
или предлог цена
Денес 18:53PRODAVAM HUAWEI NOVA 2021

TELEFONOT E NOV SO 2 GODINI PISMENA GARANCIJA 075333237


100 €
или предлог цена
Денес 18:52  НОВ ОГЛАС

Blackview a8 max, za delovi

Se prodava blackview a8 max, za delovi, kompleten so silikonska futro...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:51huawei p smart 2021 ZAMENA

koristen 4 meseci od neptun zamena iskucivo za zacuvan telefon so pom...


8.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:48HUAWEI Y5 2018

Telefonot e od prv sopatvenik, nikogash nepopravan, neotvoran, korist...


1 МКД
или предлог цена
Денес 18:42ERICSSON A2618s VINTAGE KOLEKCIONERSKI MINT

VINTAGE KOKLEKCIONERSKI ERICSSON A2618s MINT sostojba so originalen p...


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 18:41KAKO NOV Honor 9x FULL Paket 4GB / 128GB

Honor 9x vo PERFEKTNA sostojba, bukvalno kako nov bez tocka ili grebn...


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:40  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy A31, Bez tocka na nego, Pod Garancija

Samsung Galaxy A31 Kupen od A1 na 08.12.2020, so 24 meseci Garancija...


8.400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Денес 18:34  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 446

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам