Цела Македонија
                   
13947 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RIG SO GRAFICKI 3080 NOV GARANCIJA 23 MESECI 390mhs

Nov!!! Raboti stabilno odlicni karti novi pod garancija 23 meseci 4...


10.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 09:30Промовирано

INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA

INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA SERVIS ZA L...


400 МКД
или предлог цена
09 јун 17:28Промовирано

Etherum Miner A10Pro+ 8G 750Mh, 1350W

Prodavam miner za Etherum. Godina na proizvodstvo 2021, koristen od k...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

05 јун 16:45Промовирано

Asus TUF Gaming FX505GE LAPTOP/ЛАПТОП

Intel® Core™ i5-8300H Processor 2.3 GHz up 4GHz NVIDIA® GeForce® G...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
500 €
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 21:37Laptop Macbook Late 2009

se prodava goreposocheniot laptop , sve perfektno raboti, bateria drz...


11.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 21:29hp orginalen adapter 19.5v 3.33a 65w

hp orginalen adapter 19.5v 3.33a 65w


600 МКД
или предлог цена
Денес 21:12ekran 15,6 hd led

ekran 15,6 hd led ne osteten nigde kako nov 40 pinski moze i so moja ...


1.400 МКД
или предлог цена
Денес 21:12Prodavam rig od 5 graficki

Prodavam rig od 5graficki p106-100 6gb Mining serija gigabite dostap...


1.990 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 21:01GAMING Pc

Gaming Pc Intel core i7 - 3770k Graphic card AMD Radeon R9 200 Na...


19.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 20:56  НОВ ОГЛАС

SSD 2.5" Samsung 870 QVO 4TB SATA3

Se prodava novo SSD Samsung 870 QVO 4TB. So garancija i celosna ambal...


28.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
29.000 МКД
Денес 20:52НАДГРАДЕТЕ ГО ВАШИОТ СТАР КОМПЈУТЕР

НАДГРАДЕТЕ ГО ВАШИОТ СТАР КОМПЈУТЕРСКИ СИСТЕМ. Нема потреба од нов ...


1.800 МКД
или предлог цена
Денес 20:48BRZO I KVALITETNO FORMATIRANJE KOMPJUTERI

Brzo i kvalitetno formatiranje na dektop i laptop kompjuteri, cistenj...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Денес 20:47sony adapter polnac 19.5v 1.5 a

sony vaio original polnac i dva usb priklucoci na nego nov donesen o...


Денес 20:40Desktop Kukiste AMD Athlon 64 X2 Dual Core 2.7 GHZ, 4GB RAM.

Prodavam Desktop Kukiste So Slednava Konfiguracija: - Procesor: AM...


2.300 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.600 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 20:25Kompjuter hp i5 2500 quadcore

Ispravni kompjuteri so licenciran win 7 Cpu i5 2500 Graficka intel on...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 20:18ASUS ROG STRIX RTX 2080 Ti 11GB

Се продава графичката со тоа што графичката има гаранција и можете да...


90.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:05Acer emachines E727

Se prodava laptop Acer Emachines model E727 vo top sostojba, preinsta...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Денес 20:00Tastatura za Lenovo T460s

Prodavam polovna tastatura za Lenovo T460s.


Денес 19:58Tastatura za Lenovo T450

Prodavam polovna tastatura za Lenovo Thinkpad, odgovara za sl. modeli...


Денес 19:58Displej za Lenovo Y700-15 (NOV)

Prodavam displej za Lenovo Y700-15 (NOV), naracan po greska.


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:57Tastatura za Lenovo L430

Prodavam nova tastatura za Lenovo Thinkpad, odgovara za sl. modeli: ...


Денес 19:57Displej za laptop 14.0'' Full HD led slim 30 pinski - MAT

Prodavam poloven displej za laptop 14.0'' Full HD led slim 30 pinski ...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:57Lenovo Tab E7

Prodavam NOV tablet Lenovo Tab E7, bez polnac. Lenovo Tab E7 (TB-710...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

Денес 19:57DVD/RW za laptop 9.5mm

Prodavam Nov DVD/RW za laptop 9.5mm.


700 МКД
или предлог цена
Денес 19:57Tastatura za Lenovo T470s

Prodavam polovna tastatura za Lenovo T470s.


Денес 19:57Lenovo B50-30 Palmrest

Prodavam palmrest za Lenovo: B50-30, B50-70, B50-80.


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:57Prodavam komplet Kompjuter

Prodavam komplet kompjuter so slednite performansi: Monitor: PHILIPS...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:51Monitor HP 22' Inch Full HD

HP Pavilion 2159v Se prodava Monitor HP 22" Inch Full HD ( DVI & VGA...


2.990 МКД
или предлог цена
Денес 19:47HP dv5 Moze zamena za Android box

Shitet per pjes ose mundet edhe me u servisu hp pavillion dv5,starto...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:46Делови за PC

- Напојување: Power Box ATX 850W <> Цена: 800 ден. - Хард Диск: W...


1 МКД
или предлог цена
Денес 19:13МАТИЧНА ПРОЦЕСОР ЕФТИНИ ДЕЛОВИ

Prodavam SE po 200den maticna ploca, ASUS barabon V2- 200den AMD 35...


200 МКД
или предлог цена
Денес 19:09Gaming kompjuter I5/GTX 1060

Se prodava slednava konfiguracija: Maticna ploca - ASUS Z87-K Proc...


30.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 19:06Formatiranje, Instalacija na Windows

Dokolku imate problem so vasiot komjuter. Vrsam Formatiranje i Insta...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 18:57Prodavam Macbook Air 13 M1 8 GB RAM 256GB SSD

Лаптопот е купен јануари 2021 од нептун со писмена гаранција од 1 год...


50.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
51.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 18:55MSI ekran tastatura

MSI ekran tastatura


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:55Инсталација и форматирање на Windows + Microsoft Office 2019

Форматирање и преинсталација на компјутери и лаптопи со Windows по ва...


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Денес 18:48Odlichen PC za render, editing i gaming (32GB, 2,5TB, RTX)

Ne postoi workload ili igra sto PC-to nema da ja vkluci i vozi bez ni...


1.500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 €
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 18:42Samsung Galaxy Watch 2019 46mm Silver

kako nov, kupen pred nekolku meseci i koristen povremeno, ima uste 2 ...


9.999 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 18:41SAPPHIRE RX 5700XT NITRO, XFX RX 5700XT

Нова НЕкористени, со гаранција (фирма): XFX RX 5700XT 3xFAN 1,300e...


1.300 €
или предлог цена
Денес 18:32CORSAIR Gaming PC

CORSAIR Gaming PC CORSAIR Case: iCUE 220T RGB Airflow Tempered Gla...


35.000 МКД
или предлог цена
- 58 % Попуст
84.000 МКД
Денес 18:24Prodavam stampac HO Deskjet 5940

Stampacot ne e koristen 2 godini,a do togas ispraven.Treba kertridzi ...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 18:21  НОВ ОГЛАС

INSTALACIJA NA MREZNI KABLI, TV I ELEMENTI NA ZID

Vrsime instalacija na mrezni kabli, kako i montaza na tv i elementi n...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

Денес 18:17ASUS RX 580 8GB DUAL

Nova samo probana. Asus Radeon RX 580 8 GB Dual. Cena fiksna.


38.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:12Страна 1 од 349

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам