5003 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A6 3.0 TDI QUATTRO / Reg.+Servis / 4 Novi Gumi

Audi A6 3.0TDI Quattro. 2005/6 Kolata e vo Perfektna Sostojba, Mnogu...


5 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Cannondale

Odlična sostojba hidraulični kočnicu dobra oprema novi gumi 14 000 de...


222 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Денес 20:41Specialized 071/371-037

Specialized XL 29 trkalo odličen hidraulični kočnicu deore preden slx...


444 €
или предлог цена
Денес 20:41Opel Vectra A 2.0 16v 4x4 | Atest plin, mnogu oprema

Se prodava unikat Opel Vectra 2.0 16v 4x4 motor ecotec 136ks (Reg cel...


950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 20:26DJI Phantom 3 Professional Drone / Дрон

Комплетен пакет: Торбица, 3 батерии ( една нова со 4 полнења на аплик...


600 €
или предлог цена
Кичево

Дрон камери

Денес 20:26Bosch lasersko metro

Original bosch profesionalno novo lasersko metro do 20m fabr. pakuvan...


2.600 МКД
или предлог цена
Денес 20:21Hyster 3t

Prodavam viluskar Hyster 3 tona. sega e napraven servis, smeneto ulje...


Денес 20:16Bager Weserhyte 16t

Se prodava Bagerr Westerhyte 16t vo rabotna sostojba


По Договор
или предлог цена
Денес 20:16Sanduk od Mercedes

Se prodava Sanduk od Merceses, ima zdrav patos 6,20 2,45 Imam i kran ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Камиони

Денес 20:16Kran Hiab 140 --- 6 tona

Se prodava kran Hiab 140 so dve hidraulicni izlezi, na 8.5 metra krev...


4 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

Денес 20:16Hiab 1165 --- 6tona

Kran Hiab 1165 , 6 tona se dve izezi na hidraulika plus dve racni 12 ...


4 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

Денес 20:16Opel Vectra isuzu motor eden od najdobrite dizel motori serv

Opel Vectra 1.7 isuzu motor eden od najdobrite motori na opel servis ...


1.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 20:15Jeep

Se prodava dzip grand sheeroke 2.5crd 2002godina vo odlicna sostojba...


6.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 20:10Se prodava detski tricikl mnogu socuvan.

Se prodava detski tricikl mnogu socuvan.


1.300 МКД
или предлог цена
Денес 19:42Silikonska maska za Nokia 5.0 i staklena folija

Se prodavaat-novi


Денес 19:42RANGE ROVER EVOGUE 3.6 td v 8 - P E R F E K T E N !!!!!

SE PRODAVA RANGE ROVER 3.6 TD V8 SO NAJFULL OPREMA ! SE FUNKCIONIRA ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 19:26Jeep cherokee

Jeep cherokee 2.5 crd 143hp 2002god. Dzipot e vo extra sostojba za po...


6.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 19:09CITROEN C4 EXCLUSIVE 1.6 HDI REGISTRIRAN

SE PRODAVA CITROEN C4 EXCLUSIVE 1.6 HDI 80kw/109 ks 2005 SO NAJVISOKO...


3.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.600 €
Кичево

Автомобили

Денес 19:05Куќа со одлична локација

Се продава куќа со дворно место, добра место положба и одлична локаци...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 18:1429'' Class 21:9 UltraWide® Full HD IPS Gaming Monitor

• 1ms Motion Blur Reduction • Resolution 2560x1080 • Refresh Rate 75H...


160 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
165 €
Денес 18:09IPhone 11 PRO MAX 256GB.

Pominata garancija, bez face id. Battery Health 92% So telefonot doag...


530 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
540 €
Денес 18:09Felni za AUDI 18 225 45 18

Felni so gumi 18 225 45 18 BROCK 409 eu so gumi


270 €
или предлог цена
- 32 % Попуст
400 €
Денес 17:57Bandasi 5x100x17 i Gumi 205/40/17

Prodavam bantasi aluminski komplet so gumi za VW,Audi A3, Skoda, Seat...


Денес 17:41Set kaishi , zategaci, vodna pumpa za VW, 1.9 TDI, 66/81 KW

Prodavam poloven Set INA, kaishi( Dayco i Optiplex), zategaci i vodna...


4.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.200 МКД
Денес 17:41Велосипед

Max vелосипед е во добра состојба, малку е возен , све е исправен


6.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Денес 17:11Prikolka i Plugovi

Prikolkata e ispravna kipa na trite strani... Prikolkata ima dokumen...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:56Plac so kuka

Placot se naoga na ulica Prilepska broj 49… Ima 312 kvadrati… Ima ...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:56Nov preubav nevselen stan vo nova zgrada100m2 Staro Lopusnik

Se prodava nov nevselen stan od 100 m2 vo novata zgrada pozadi staro ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Денес 16:22Golf Cabrio

Se prodava golf cabrio 1.8 benzin so plin 1999 godina azev 16bantasi ...


2.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 16:00Se prodava bmw 318 tds vo odlicna sostojba

Kolata e kako na slikite. 240 000 km garantirano Uvezena od Belgi...


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 15:59se prodava stan vo centarot na kicevo

se prodava stan vo centarot na kicevo nasproti peralna viktor tajmisk...


45.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Денес 15:53Golf 5 mnogu sočuvan ekstra sostojba

1.9 TDI 224700 km pominati golem servis e napraven na 201000 na 21755...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 15:49СЕ КУПУВА МЕРЦЕДЕС АВТОМОБИЛ

Се купува мерцедес да не е караван по можност 124 а може и други моде...


5 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 15:39Машина за шиење и плетење

Машината за шиење е во исправна состојба доколку машината за плетење ...


300 €
или предлог цена
Денес 15:39ПРОДАВАМ АЛУМИНУМСКА НАДВОРЕШНА ДОГРАМА

Комплетна надворешна дограма со ролетни за приземје и подкровље во од...


Денес 15:39КУЌАТА СЕ ПРОДАВА - ЗАМЕНУВА - ИНВЕСТИТОР ЗА ГРАДБА

Куќата е со вкупна површина 265 м² со доградба по урбанистички план П...


75.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 15:39Polnac za Iphone ( X,XS,11,11pro...)

Polnac za Iphone X, XS , 11, 11pro, 11pro max . Type c adapter i kabl...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 15:07Bandazi so letni gumi 15ki 4x100

Celicni bandazi 15ki 4x100 so 4 letni gumi ( 2 Continental i 2 Dunlop...


Денес 15:07Aluminiumski bandazi 16ki 5x112 so letni gumi

Aluminiumski bandazi 16ki 5x112 vo odlicna sostojba so letni gumi 205...


Денес 15:06Aluminiumski bandazi 17ki 5x100 so letni gumi

Aluminiumski bandazi 17ki 5x100 8J vo dobra sostojba, pravi, ne se fa...


Денес 15:06Philips MCD-908

Philips (лампаш) Работи беспрекорно, одличен звук. 2x75w CD - DVD/...


130 €
или предлог цена
Денес 14:54Страна 1 од 126

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам