Гевгелија
                   
3337 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се изнајмуваат апартмани во Стар Дојран

Се изнајмуваат двокреветни, трокреветни и четирикреветни апартмани во...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Апартмани

09 јун 18:28Промовирано

Coca cola unikatno sise

-Izaboteno pred 20 godini -odlicno socuvano -ne e otvoreno -origin...


5.000 €
или предлог цена
09 јун 21:30Промовирано

SE PRODAVA NIVA VO BLIZINA NA ZGRADATA NA "MLAZ BOGDANCI" ‼

Se Prodava Niva Vo Blizina Na Zgradata Na Poranesen "MLAZ BOGDANCI".S...


5 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 01:32Промовирано

SEAT LEON 1.9 105 ks. 2009 SPORT

Maksimalno socuvano vozilo. Nov uvoz od Holandija. Doneseno so vozen...


5.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 20:30MAZDA 6 GTD PERFEKTNA

Mnogu socuvano karoseriski i enterierno Motor, menuvac, prednica odl...


3.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 20:30VW PASSAT 1.9 TDI

VW passat 1.9 tdi Kompletno servisiran 4 novi letni gumi 4 novi zims...


3.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 20:24HTC U11

Se prodava HTC U11 kako NOV!! Od prv den koristen so zastitno stakl...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:29Linija za peleti i elevatori

Se prodava peleterka so kapacitet od 150 do 200 kg na cas peleterkata...


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Индустриски машини

Денес 18:27Sonoff WiFi Smart prekinuvac

Се продава (Sonoff) Wi-Fi - relay 10 А / 2200 W со модул за контрола ...


1.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Електроника

Денес 18:19Naocari Ray-Ban Shooter !!

Se prodavaat odlicno socuvani naocari za sonce RayBan Shooter. Na...


3.999 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Заштита од сонце

Денес 18:06Motorce za zaden brisac za golf 5

Motorce za zaden brisac za golf 5 ,ispravno zameneto po greska,pogres...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 17:30Se prodava kuka vo Miravci

Se prodava kuka vo Miravci 160 m2 plus 40 m2 garaza i pomosna prostor...


54.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 17:29Yamaha FZ 8 2010 godina 800cc

Motorot e servisiran, registriran Spremen za sezona, mnogu zacuvan be...


4 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Денес 17:19AUDI A4 benz plin

Servis pred 1000km Klima(raboti) 150ps 2.6 Gumi ekstra Prednica s...


1.299 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 17:08  НОВ ОГЛАС

Odlicen stan full opremen

Se prodava stan ,full opremen,. LOKACIJA: do ambulantata vo Bogdanci ...


35.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Станови

Денес 17:05Mercedes C220 Socuvan i graziran

Se prodava Mercedes C220 mnogu socuvan i graziran so novi gumi . Koj ...


4.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Денес 17:05ps4 igri ps4 games

se prodavat ps4 igri vo ispravna sostojba. FIFA 15 -500 den FIFA 16...


500 €
или предлог цена
Денес 16:30  НОВ ОГЛАС

Opel Astra 1.9CDTI 150KS NAVI

Модел: Opel Astra Произведено: 2005 Гориво :Дизел Мотор: 1998 cm³...


3.700 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.200 €
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Денес 15:48SINHRONIZACIJA KARBURATORI I INJECTIONI

Ako motorot tesko Vi pali i mnogu vergla, ne rabori mirno na 1000 obr...


1.500 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Денес 15:43FIAT DUCATO 3.0D 2011

🚐FIAT DUCATO 160KS 3.0D Dolzina 3.20M Visnia 1.90M Noslivost 152...


7.500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
9.000 €
Богданци / Гевгелија

Комбиња

Денес 15:39Elektricna pumpa za navodnuvanje STAC

Продавам електрична пумпа/мотор за наводнување (за систем капка по ка...


650 €
или предлог цена
Денес 15:08Bmw 740d Xdrive

MK TABLI Full oprema


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

Денес 15:01Се продава Ford Mondeo 1.8 TD со CHIA

Се продава Ford Mondeo 1.8 TD 1998 многу добро сочуван со најдобрата ...


1.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 14:58Se prodava Opel Insignia 2009g 2.0

Voziloto go ima najvisokoto nivo na oprema: -Board computer -Blueto...


6.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 14:57Се продав Volkswagen Beetle 2.0

Се продава Volkswagen Buba 2.0 1999 година, 85kw(115ks) со АТестиран ...


2.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 14:57Se izdavat apartmani vo star Dojran

,


900 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 14:26  НОВ ОГЛАС

Se prodava Mondial xtreme 200cc

Se prodava Mondial extreme 200cc 2019god Novi zvezdi i lanec Nov a...


1.200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:15  НОВ ОГЛАС

HP 250 g6 4gb ram 500gb hdd

HP Intel Core i3 6006u Mozhna e zamena za PC Se prodava lap top kup...


199 €
или предлог цена
Денес 13:00BMW X3 2.0-150ks 2006год

BMW X3 2.0-150ks 2006год.Возилото е донесено од Германија.Царинето и ...


7.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 12:37Yamaha FZ 8

Motorot e 2010 godina, 800cc, vo odlicna sostojba,mnogu zapazen. Sme...


4.600 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.850 €
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Денес 12:33Термо печка 3 киловати

Продавам термо печка од 3 киловати, користена но сочувана и во исправ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:17Градежно земјиште со 4 маркици за градба

Се продава плац со 4 маркици за грабда на индивидуални стамбени објек...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 12:12BMW 120d 177ks 2007 EXTRA !!!

Se prodava BMW 120d, 2.0 so 177 konjski sili, proizvedeno 2007 godina...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 12:12MBS Smederevo Thermo Vilkan 20kw

Prodavam kamin MBS Smederevo Thermo Vulkan 20kw, za parno greenje. 14...


300 €
или предлог цена
Денес 12:12Stara kuka vo centarot na Gevgelija

Se prodava stara kuka na odlicna lokacija 078411510


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 12:04Se izdavaat sobi vo star Dojran

Sobite se vo centarot na Star Dojran sproti pazarot vednas nad hotelo...


350 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 11:58[ZAMENUVAM]Samsung Galaxy S20 Plus ZA OnePlus 8 Pro ili 9

Telefonot odi so kutija i site originalni dodatoci. Kupen e od Setec ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:57Hyundai GETZ-1.1-2009g

Hyundai GETZ-1.1-2009g -bombini do kablovi *javete se na 070 509 ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:53PREDNA HAUBA ZA TOYOTA AURIS 2006-2010

PREDNA HAUBA ZA TOYOTA AURIS HAUBATA E NOVA MODEL 2006-2010 CENA P...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:52Alternatori - Alanseri

Se prodavaat alternatori - alanseri za: -Audi a4 1.6b - 1996god -Pe...


1 €
или предлог цена
Денес 11:52Peugeot 206 2.0hdi na delovi

Peugeot 2.0hdi 2001godina -66kw-90ks -so klima -aluminiumski banda...


1 €
или предлог цена
Денес 11:52Ford Focus 1.8 tdci na delovi

kolata se prodava na delovi Ford Focus 1.8 tdci 115hp 2003godina ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:52Alfa Romeo 159 1.8benzin 2007g

Alfa Romeo 159 1.8 benzin Z18XER-motor -kolata se prodava na delovi...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 11:51Страна 1 од 84

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам