Свети Николе
                   
2426 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT IBIZA 1.4TDI 75KS 2007G UVOZ SLOBENIJA

🆕️SEAT IBIZA 1.4TDI 75KS 🆕️ UVOZ SLOVENIJA 👀👀👀2007G👀...


3.250 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.350 €
Свети Николе

Автомобили

12 јун 11:22Промовирано

OPEL MERIVA 1.7CDTI 101KS 2008G

🆕️OPEL MERIVA 1.7CDTI 101KS 74KW 2008G🆕️ CENA 3400E 078236950 2X...


3.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.400 €
Свети Николе

Автомобили

12 јун 11:22Промовирано

DELOVI ZA GOLF 4

Karoseriski delovi i komplet motor i menjac GOLF 4 TDI 116 konja 6...


1 €
или предлог цена
Денес 21:06GOLF 5 1.9TDI NA DELOVI

POLOVNI DELOVI ZA GOLF 5 1,9 TDI SE STO VI TREBA. MOTOROT USTE STOI N...


1 €
или предлог цена
Денес 21:06Delovi za PEZO 307 SW Redizajn

Prodavam delovi za pezo 307 dizel 1.6 HDI. 2007 godina na proizvots...


1 €
или предлог цена
Денес 21:06Bandazi 5x100 R 15 golf 4

Bandazi R 15 5x100 za grupacija wv. So solidni gumi, CENA 4500 Tel 0...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 21:06Rosvajtna mreza za pekarstvo i susari

Rosvajtna mreza za pekarstvo i susari, dimenzii: sirina 1100mm, dolz...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Индустриски машини

Денес 20:19Evro kuka

Evro kuka za citroen Ax Obicna kuka za zastava 750 Obicna kuka


50 €
или предлог цена
Денес 20:19Kuka vo Erdzelija

Kukata e okolu 60m2 so nov krov Pomosni prostorii 40m2 povrzana so e...


16.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

Денес 20:05Hankook 195 65 15 letni gumi

Dve zdravi pravi nelepeni letni gumi proizvedeni 04/16.Cena za dvete ...


20 €
или предлог цена
Денес 19:21  НОВ ОГЛАС

КАРДАНСКА ПУМПА FERRALIT 078-210-158

Се продава карданска пумпа Ferralit словенска - Многу малку користен...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:25VENTILI, TEFLONI I DIHTUNG ZA GLAVA - HITNO

Se prodavaat novi delovi - 16 ventili , 16 tefloni i dihtung za glava...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:25Машина за кафе DELONGHI

Се продава нова машина за кафе неупотребена спакувана во оригинално п...


4.200 МКД
или предлог цена
Денес 18:25FIAT 500 1.3M-JET 75KS

FIAT 500 1.3M-JET 75KS 2xKLUCA KLIMA ISPRAVNA ELEKTRIKA NA PROZORI A...


4.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.700 €
Свети Николе

Автомобили

Денес 18:09VW PASSAT 2.0TDI 140KS 8V MOTOR

VW PASSAT 2.0TDI 140KS 8V 2XKLUCA NAVIGACIJA CLIMATRONIC ISPRAVEN BOR...


5.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.500 €
Свети Николе

Автомобили

Денес 18:09TOYOTA AURIS 1.4 D4D 2007G

TOYOTA AURIS 1.4 D4D 2007G CLIMATEONIC 3XKLUCA 4XNOVI GUMI ELEKTRIKA ...


4.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.800 €
Свети Николе

Автомобили

Денес 18:09Roletna za bagaznik turan

Se prodava roletna za turan


1 €
или предлог цена
Денес 17:16Seat ibiza 1.4 tdi

Se prodava seat ibiza 1.4 tdi 2006 god reg cela gid novi gumi ful opr...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 17:15ratkapni zastava 750 fico

se prodavaat ratkapni za 750 fico


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 17:13kapak za motor za polo 1.4 dizel

Se prodava kapak za motor 1.4 dizel


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 17:12HANKOOK KINERGY ECO

2 polovni gumi proizvedeni 04/16 pravi zdravi nelepeni. Cena 20 eu...


20 €
или предлог цена
Денес 17:02  НОВ ОГЛАС

Се продава стара куќа во централно гратско подрачје

Се продава стара куќа во фаза на распаѓање со дворна површина, чист и...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

Денес 16:41RANGE ROVER SPORT 2.7 full opr

kolata e vo ekstra sostojba full oprema


12.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 16:33FIA SCUDO 1.9JTDM 120KS 2008G

🆕️FIA SCUDO 1.9JTDM 120KS 2008G🆕️ 🔥🔥🔥4300🇪🇺🔥�...


4.300 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 14:13  НОВ ОГЛАС

Se prodava limena garaza

Limena garaza visoka 2m raspon od vrata do vrata 2,5m sirina 4,5m Ga...


350 €
или предлог цена
Свети Николе

Гаражи

Денес 14:11Se prodava OPEL ASTRA

Se prodava Opel Astra vo ispravna sostojba 1.9 CDTI, godina 2006, 1...


3.300 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 14:11FIAT BRAVO 1.9MULTIJET 120KS 2007G

🆕️FIAT BRAVO 1.9MULTIJET 120KS🆕️ ⭐⭐⭐2007G⭐⭐⭐ 🔥🔥�...


3.250 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.500 €
Свети Николе

Автомобили

Денес 13:51SE PRODAVAAT DVE NIVI

Vo Ovche pole m.v. Vlashki bresja (200 metri pozadi benziskata) se pr...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Денес 13:22Се продава поволно стан

Се продава тросеобен стан во Св. Николе на ул. Пионерска бр.53. (па...


111.111.111 €
или предлог цена
Свети Николе

Станови

Денес 13:00Се продаваат 3 женски млади магариња

Се продаваат три женски млади магариња. Повеќе информации на 075422...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Животни / Останато

Денес 13:00Akusticna gitara

Prodavam akusticna gitara cena 4000 denari


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00PEUGEOT 207 TOP SOSTOJBA

Kolata e registrirana cela godina Novi letni gumi Moze da se proba...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 13:00VW Golf 5

Се продава голф 5, 1.9TDI, 105KS 2006 година, GOAL опрема , 6 степен...


4.400 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 12:58Најефтини куќички за домашни миленичиња.

Најефтино: Ппродавам нова некористена куќичка за помали кутриња /60-...


1.200 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Животни / Кучиња

Денес 12:50Продавам мешалка за ајвар

Контакт телефон: 076/376-138 Мешалка за ајвар и за чварки Мешалката ...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:50Casio G-shock

Casio G-shock DW-5600BB-1ER nov nekoristen Tel: 078 451 930


3.800 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 МКД
Денес 12:28Casio G-shock GA-100-1A4ER NOV

Casio G-shock GA-100-1A4ER nov ne koristen ORIGINAL Moze ispo...


4.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.200 МКД
Денес 12:22Mazda 3 1.6 HDI 2007 MK reg.

Se prodava Mazda 3 1.6 HDI 2007 Godina. So 260000 realni Kilometri. ...


3.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.500 €
Свети Николе

Автомобили

Денес 12:20MERCEDES 1845

MERCEDES 1845 god 2013 STANDARD na BG tabli kupen na 0 km odrzuvano ...


17.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Камиони

Денес 12:19  НОВ ОГЛАС

Audi A4

Kolata e vo odlicna sostojba so najvisoko nivo na oprema


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 12:16  НОВ ОГЛАС

Passat 2.0 DSG

-Passat 2.0 tdi 8v.140 ks.servisiran koplet pred 1500km. golem servis...


5.800 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 11:15Peugeot 307

Се продава Пежо 307 1.6 hdi 2006 година 66KW Клима ✔ Серво ✔ АБС...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 11:04Страна 1 од 61

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам