1273 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Range Rover 1999 2.5 avtomatik

Voziloto e vo odlicna sostojba naraveno komplet servis na menjac i mo...


4.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

09 јун 19:46Промовирано

Opel zafira kupena vo mkd so realni 123000km

Info broj 076387748 Klima Atestiran plin staven vo plimont Servo ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.549 €
Берово

Автомобили

Денес 20:45Prodavam plac bo berovo mesnost FETA -so pogled na ezero

prodavam plac vo Berovo . placot se naoga odma do asvalten pat,...


30 €
или предлог цена
Денес 20:36ВИЛА ,,МАНЕ" ПЕХЧЕВО

ВИЛА „МАНЕ“ Oблеана во чист воздух и природна убавина, оваа вила е ун...


1 МКД
или предлог цена
Пехчево / Берово

Викенд куќи

Денес 18:45Land Rover - Freelander Sportski Eleganten

Џипот е перфектен .... На продажба е со 4 + 4 + 1 (Dunlop) зимни 15ки...


3.950 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.100 €
Пехчево / Берово

Автомобили

Денес 18:42Skoda Felicia 1.9 diesel dizel (vw golf fabia passat audi )

se prodava Skoda Felicia 1.9 diesel so 190 000 pominati kilometri ...


1.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Денес 16:11Lada Niva 1.6 4x4

se prodava Lada Niva 2003 godina od prv gazda so 30 000 km cist b...


2.900 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

Денес 16:11lada riva 2107 niva

se prodava lada riva 2107 motor 1.5 remontiran na lance odgovara i ...


400 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

Денес 16:11Peugeot 206

Se prodava Peugeot 206 1.4 benzin so atestiran plin. Kontakt telefon...


2.700 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Денес 15:58  НОВ ОГЛАС

CELICNI BANDAZI 4X100 SO ZIMNI GUMI 185/65 15KI M+S

PRODAVAM CELICNI BANDAZI KOMPLET SO GUMI MISHELIN ALPIN 185/65 15KI M...


6.999 МКД
или предлог цена
Денес 13:51Се продава плац/земјоделско земјиште со Објект

Се продава плац на патот Берово - Беровско езеро, со површина од 2437...


1 €
или предлог цена
Денес 13:37Se prodava livada na Berovsko ezero

Se probava livada na Berovsko ezero, pogodna za gradba na vikend kukj...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava kukja vo Berovo

Se prodava kukja vo Berovo na ul. Marshal Tito vo centarot na gradot....


По Договор
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

Денес 13:00DACIA LOGAN 1.6MPI 2004

PRODAVAM DACIA LOGAN 1.6MPI SO PLIN DIZNA SISTEM ATEST SO FULL OPREMA...


1.799 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

Денес 12:51Plac vo Berovo

Placot e so golemina 1900m² Se naoga do Loven dom. Ima dozvola za gr...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:49Opel corsa b

Opel corsa b 1.6 80 kw 1994 god. Atestiran plinski ured Napraven gole...


650 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
750 €
Берово

Автомобили

Денес 11:27Se izdava vikendica na Ravna Reka- Pehcevo

Се издава викендица на 10км од Пехчево и 20 км од Берово, во близина ...


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Апартмани

Денес 10:59Riper

Se prodava riper donesen od Italija so novi ralnici, rabotna zafatni...


800 €
или предлог цена
Денес 10:54Elementi za kovani ogradi

Izrabotka na bubrezi, esovi, violinski kluc krugovi zabki masnicki i ...


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Градина / Огради

Денес 10:54Niva vo Berovo, Rusinovo

Се продава нива od 6934м2 со прва класа шума со површина 1767м2. Имот...


31 МКД
или предлог цена
Денес 10:25ВЕЛОСИПЕДИ ТОЧАК

Точаци од 3500 до 3000 ден 072 931 053


3.500 МКД
или предлог цена
Берово

Велосипеди

Денес 09:56GUMI 205 55 16 MICHELIN

Dve gumi 205 55 16 michelin eftino 1000 den dvete. 072 931 053.


500 МКД
или предлог цена
Денес 09:56SEMEJNA KUKA VO BEROVO-Odlicna sostojba-Vseliva

KUKATA SE NAOGA VO NAJUBAVATA I NAJMIRNA NASELBA POKRAJ R.BREGALNICA....


1 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

Денес 08:40Kosacka za imt 506 motokultivator kultivator

Kosackata e vo odlicna sostojba so mali gumi tel 070 235 054 moze i p...


310 €
или предлог цена
Вчера 20:59Kultivator motokultivator freza mio standart honda

Kultivatorot e so prvite nozevi nogu malku koristen ima dve brzini na...


350 €
или предлог цена
Вчера 20:59Prikolka brako t 400 tovarna

Prikolkata e vo odlicna sostojba tel 071 713 346


13.000 МКД
или предлог цена
Берово

Приколки

Вчера 20:58Centrifuga mineli kraguevac rosfajd za med

Centrifuga mineli kraguevac rosfajdna celata moze 4 ramki dadablant i...


13.000 МКД
или предлог цена
Берово

Останато

Вчера 20:58Adidas Lite Racer патики

Продавам оригинални патики, чисто нови со сите етикети по нив купени ...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:47Delovi za / od golf 2 i golf 1 1.6 diesel

Delovi za golf 2 1.6 diesel perfekten motor Golem izbor i na dru...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:23Cisterna za voda / nafta 5t

Cisterna 5t Info 070 207 439


600 €
или предлог цена
Вчера 16:23СЕ ПРОДАВААТ ПЛАЦЕВИ НА МЕСНОСТА СЛИВНИЦА

Се продаваат две парцели на месноста Сливница со следните индикации: ...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:25Kukicki za pilinja

Boja po izbor pracame po kargo cenata zavisi od brojot


1 €
или предлог цена
Берово

Животни / Птици

Вчера 15:02куќички за кучиња

Произведуваме куќички за кучиња со изглед, големина, материјал и боја...


1 МКД
или предлог цена
Берово

Животни / Кучиња

Вчера 15:02Se prodavaat dobro zacuvani koli od site marki na Mk tabli..

Se prodavaat dobro zacuvani koli / avtomobili od site marki..Kako nov...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Вчера 09:37Prodavam niva vo blizina na Berovo

Prodavam niva 10000m2 na vlezot na Berovo Moze da se deli po 1000m2


1 €
или предлог цена
Вчера 09:17prodavam placevi za vikendici i hoteli okolu berovskoto ezer

PRODAVAM PLACEVI KOI SE VLEZENI VO URBANISTICKIOT PLAN ZA BEROVSKOTO ...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:17RENAULT GRAND SCENIK 2.0BENZIN-PLIN ATEST 7SEDISTA

PRODAVAM RENAULT GRAND SCENIK 2.0BENZIN-PLIN DIZNA DIZNA ATEST SO FUL...


3.200 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

Вчера 08:58Berovo plac

Се продава плац 497м2 над беровско езеро со сопствена шума (елки), по...


7.000 €
или предлог цена
Вчера 08:28Se iznajmuva Vikendica vo T.N.Ablanica

Se iznajmuva vikendica vo t.n.Ablanica .Minimalno prestoj vo vikendic...


По Договор
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

13 јун 22:00LANDROVER FREELANDER TD4 NA DELOVI

Se za freelander td4 Rover Bmw Land Rover


1 €
или предлог цена
13 јун 15:02Delovi za motor 1.7i lada niva injektori injektor, plin

Se prodavaat delovi od motor 1.7i lada niva Injektori glava i mn dr...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

13 јун 10:14Страна 1 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам