Македонски Брод
                   
518 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kukja

Se prodava kukja, vo odlichna sostojba, prilichno nova gradba, vednas...


90.000 €
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

Se prodava Renault Laguna 2.2 dizel

Se prodava Renault Laguna 2.2 Novi gumi Klima Elektrika na stakla ...


1.400 €
или предлог цена
Македонски Брод

Автомобили

Денес 18:01VW PASSAT B6 2.0 tdi 2005

Se prodava VW PASSAT B6 2.0 tdi 170ks 16v vo besprekorna sostojba


5.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.400 €
Македонски Брод

Автомобили

Денес 13:15Avtomatski menuvac za audi A4 1.8 turbo 2004 god

Avtomatski menuvac za audi A4 1.8 turbo 2004 god Tel za kontakt:072-...


1 €
или предлог цена
Денес 13:15Pecka mnogu malku koristena i mnogu socuvana

Termo Pecka mnogu malku koristena i mnogu socuvana


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Останато

Денес 13:15Se prodava kukja

Se prodava kukja, vo odlichna sostojba, prilichno nova gradba, vednas...


90.000 €
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

Денес 13:00Plinska Skara

Plinska Skara,gusena plotna, ne mnogu koristena,dimenzii 52x40


250 €
или предлог цена
Денес 12:48Plinska skara

Dimenzii: 80x45


2.500 МКД
или предлог цена
Македонски Брод

Останато

Денес 12:48Veachka mashina

Dobro socuvana,vo ispravna sostojba


100 €
или предлог цена
Македонски Брод

Останато

Денес 12:48Metalni Masi i Stolici

20 stolici so duseci, 12 masi , vo odlicna sostojba.


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Кафулиња

Денес 12:48Drveni stolici

Vkupno 40 stolici


15 €
или предлог цена
Македонски Брод

Останато

Денес 12:48Detsko sediste za vo kola

Sedisteto e malku koristeno kako novo e


1.500 €
или предлог цена
Македонски Брод

Останато

Денес 10:59  НОВ ОГЛАС

Sepa(шепа)za reno renault SCENIK

Sepa


20 €
или предлог цена
Денес 10:57DIZNI ZA PLINSKI URED PLIN

Diznite se ispravni.


1.400 МКД
или предлог цена
Македонски Брод

Останато

Денес 10:57Radio Za Reno Renault

Radioto e glanc moze zamena za gumi 13ki


1.200 МКД
или предлог цена
Македонски Брод

Останато

Денес 10:56motokultivatori(otkup na neispravni)

Gi kupuvam site vidovi na motokultivatori i motori bandasi gumi sa...


1 €
или предлог цена
Денес 10:56Pumpa za visok pritisok 1.9 dci(reno) RENAULT

Moze i odelno samo regulatorot za pritisok 50 eu a pumpata 60eu zaed...


100 €
или предлог цена
Денес 10:56Renault 2 i scenic zaden nosac pod branik

Vo super sostojba


25 €
или предлог цена
Денес 10:56Sokovnik za gus

Vo ekstra sostojba malku koristen


50 €
или предлог цена
Македонски Брод

Кујна / Останато

Денес 10:56Menuvac za Nissan terrano

Се продава менувач за Нисан Терано 1994 год. Инф. на тел. 077 665 101...


1 МКД
или предлог цена
Македонски Брод

Автомобили

Денес 06:51Passat b5.5 1.8T

Registriran 02.2022 Mozna zamena Kes ekstra cena 071 218 652


2 €
или предлог цена
Македонски Брод

Автомобили

Вчера 12:44Golf 1 1978 1.1 benzin

+38970276576 +38970276576 +38970276576


400 €
или предлог цена
Македонски Брод

Автомобили

Вчера 11:22Se prodava bager ispraven 1988g

Se prodava bager ispraven 1988g


5.000 €
или предлог цена
Вчера 10:45Tamce kiper

Tamce kiper reg novi gumi motor 80 ka sandak 3.m ramno 2kubika


3.500 €
или предлог цена
Македонски Брод

Камиони

Вчера 10:45215/45/18 ал.ФЕЛНИ И ГУМИ

4 ал Фелни со 4 гуми Летни марка ПИРЕЛИ ТЕЛ ЗА КОНТАКТ 078/442-303...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:45ITNOOO - Prikolka BUSTNER so Plac od 90m2 pokraj Treska!!!!

Prodavam plac 90m2 pokraj Treska s. Dolni Manastirec, Makedonski Brod...


18.000 €
или предлог цена
Македонски Брод

Приколки

Вчера 08:10SAMO ZA MERAKLII

Se prodava Plac od 3400m2 na rekata Treska vo s. Dolni Manastirec, iz...


1 МКД
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

Вчера 08:09ITNOOO - Plac od 90m2 pokraj Treska!!!!

Prodavam plac 90m2 pokraj Treska s. Dolni Manastirec, Makedonski Brod...


18.000 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

Вчера 08:09Aluminiumski bandzi 4x100 R14

Bez gumi


5.000 МКД
или предлог цена
Македонски Брод

Останато

13 јун 22:56Oldtimeri ford opel

Ford taunus 1967 Opel Kadett b 1974 Opel Kadett c 1974 Zastava 750...


1.300 €
или предлог цена
- 63 % Попуст
3.500 €
Македонски Брод

Автомобили

13 јун 20:36Kuka vo Makedonski Brod

Kukata e karabina. Imotno pravno I urbanisticki so komplet I dokumenti


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

13 јун 20:23egr ventil za golf 5 2.0 tdi BKD

egr golf 5 2.0 tdi BKD , odgovara na audi , seat 2.0 tdi motor


50 €
или предлог цена
12 јун 16:03FIAT PUNTO 1.2 8V 1.2 16V 1.9JTD DELOVI

1.2 8V 1.2 16V 1.9 JTD IMA SE STO VI TREBA


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Автомобили

12 јун 09:37GOLF 4 DELOVI

1.9 110 hp motor na kola uste ima se bandasi 16 alm ima i so 4 vra...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Автомобили

12 јун 09:35MAZDA MPV 2 0 DELOVI

mazda 2 0 dizel 136 ks motor na kola uste ima se


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Автомобили

11 јун 21:30Opticki nisan 4x32

Optikata e super ne e koristena!


1.800 МКД
или предлог цена
Македонски Брод

Останато

11 јун 18:16Rele za greaci Citroen,Peugeot,xsara,berlingo,partner hdi

Rele za greaci novo za hdi peugeot citroen


2.000 МКД
или предлог цена
11 јун 18:16Продавам машина за мешање бетон

Продавам многу малку користена машина за мешање бетон.


8.000 МКД
или предлог цена
Македонски Брод

Опрема за градежништво

11 јун 14:13Peugeot 106, 1.1 benzin_ plin reg. Do 12.2021

Pali vozi e kolata, klima, 2 novi MS gumi


650 €
или предлог цена
Македонски Брод

Автомобили

11 јун 13:18Delovi za ZASTAVA 750 fico, Jugo 45, 65

PRAJKAME PO kargo Na delovi e kolata Вибер 076619306


5 €
или предлог цена
11 јун 13:18Passat b4, audi delovi

Motor kompleten 1.9 TDI od passat b4, audi 90 ks, menuvac, tirbina, b...


250 €
или предлог цена
11 јун 13:18Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам