Демир Хисар
                   
542 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam stan vo Sopotnica

Se prodava stan vo Sopotnica. Stanot e na 3ti kat so povrsina od 85m2...


13.600 €
или предлог цена
Демир Хисар

Станови

Денес 20:15Gribla/Cesli za borovinki/Грибла/Чешли за боровинки

Грибла/чешли за собирање на боровинки, рачно изработени, одличен квал...


600 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Овошје и зеленчук

Денес 20:15Mercedes ML 320CDI 2008god

Dzipot e vo odlicna sostojba bez nikakvi zabeleski Full oprema Regi...


2 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Денес 11:40Mercedes E270cdi 2000god

Odlicna sostojba Klima Bord kom Tempomat El prozori El retrovizo...


2.300 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Денес 11:40Gumi 2×Michelin 2×Hankook

2×Michelin 2×Hankook 205/55/16 Gumite se 2014 god proizvedeni i s...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:12KATO YANMAR HD 19

KATO YANMAR HD 19 MINI BAGER NA GUSENICI GOD 2020 KORPI 3 OD 25CM 5...


22.500 €
или предлог цена
Денес 08:56KUBOTA U-17

KUBOTA U-17 GOD 2020-NOVA SO 3 KORPI 25CM 50 CM 100 CM


21.500 €
или предлог цена
Денес 08:56LIEBHERR 924

LIEBHERR 924 ГОД 2005 ШИРИНА 3 МЕТРИ ТЕЖИНА 30 ТОН


32.000 €
или предлог цена
Денес 08:55MOTOKULTIVATOR IMT 506

Motokultivatorot e ispraven zacuvan funkcionalen so prikolka pris...


750 €
или предлог цена
Денес 00:15сушара за печурки

Се продава сушара за печурки нова некористена со 3 1 колички и 100 си...


11.111.111 €
или предлог цена
Вчера 21:13  НОВ ОГЛАС

Opel Astra 1.6 /116 ks/Face Lift

Se prodava opel astra 1.6 116 ks, noviot motor,2008 godina vo soobrak...


4 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 18:16Masina za nizenje tutun

Masina za nizenje tutun mzt bez nikakva mana. Tel. za kontakt 07...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:26PRODAVAM NIVA VO SELO UTOVO

PRODAVAM NIVA VO SELO UTOVO DEMIR HISAR 1 EVRO M2 SO PROSTOR ZA DOGOV...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

13 јун 23:20Обработливо земјиште во село Жван, Демирхисарско

се продаваат повеќе ниви и обработливо земјиште во село Жван Демирхис...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

13 јун 17:15Se prodava zemjiste ( nivi ) vo selo Zvan - Demirhisar

се продаваат повеќе ниви и обработливо земјиште во село Жван Демирхис...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

13 јун 17:15VW PASSAT 2.0TDI 140KS

VW PASSAT 2.0TDI 140ks ekstra sostojba full oprema full servis kolata...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

13 јун 15:24SE PRODAVA MLIN SO KAMEN

Се продава млин за сточна храна и пиперки Произведен Трстеник Србија...


50.000 МКД
или предлог цена
13 јун 12:20ITNO I POVOLNO DUKAN VO DEMIR HISAR

Se prodava dukan vo Demir Hisar. Dukanot se naoga nasproti zdravstve...


28.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Дуќани

13 јун 10:54Се продава кружна скала

Се продава кружна скала. Информации и цена на моб.


1 МКД
или предлог цена
13 јун 10:39Се продаваат лежалки

Се продаваат 2 лежалки за убав двор. Цена по договор.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

13 јун 10:39Се продава Alfa Romeo 33

Се продава Аlfa Romeo 33 хаварисана. Година на производство 1989. М...


1 €
или предлог цена
13 јун 10:39Се продава ладилник (витрина)

Се продава половен ладилник.


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

13 јун 10:38Се продаваат умивалници

Се продаваат 4 половни умивалници. Димензии: 145x60 120x60 110x5...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Кујна / Останато

13 јун 10:38Се продаваат сотлици

Се продаваат столици. 6 Ковано железо. 6 Плетен бамбус.


1 €
или предлог цена
13 јун 10:38Се продава лежај

Се продава лежај со димензии: 1.40 (м)- 2.00 (м) цена по договор.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Спална соба / Кревети

13 јун 10:38Се продава кауч

Каучот е во добра состојба,со пуштање. Цена поволна.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Дневна соба / Останато

13 јун 10:38BMW 320 td E46 Compact

Se prodava BMW 320 td E46 Odlicen motor 150ks na lacec Menuvac 6brz...


2.950 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

13 јун 09:33Celo ili na delovi

Renault Clio 1.9D Problem lageri na radilica Tel: 078 463 339 ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

13 јун 09:33Bandazi za Mazda

Bandazi za Mazda 5x114.3 so gumi 215/45/17 Tel: 078 463 339 ...


250 €
или предлог цена
13 јун 09:33MERCEDES E 220 CDI

* 071 396 888 * Avtomatik * Bez nikakva zabeleska * Uvezen od germani...


4.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

13 јун 08:39Bager Liebherr 912 Moze Zamena

Vo ispravna sostojba.Moze zamena Poveke inf na 070237499


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.999 €
12 јун 21:00BMW 118D

BMW 118d ПРОИЗВЕДЕНО 2013 ГОДИНА ГОРИВО: ДИЗЕЛ МЕНУВАЧ: РАЧЕН ПОМ...


10.000 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

12 јун 16:46Farovi za Fiat Punto 2004 god.

Original za Fiat punto 2004 god farovite se zdravi doneseni od German...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

12 јун 16:46Audi a4 1.9 TDI 116ks

Vo odlicna sostojba... Ful oprema Tel. 077844589 Tel. 077844589 ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

12 јун 16:46MAN 16•240

Vo ispravna sostojba vredi da se vidi. Mozna e zamena za Traktor. ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

12 јун 16:46HANOMAG 33c

Vo ispravna sostojba vredi da se vidi... mozna e zamena. Tel. 0778...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

12 јун 16:46Manitou

Vo ispravna sostojba vredi da se vidi. Mozi i zamena.. Tel: 0778445...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

12 јун 16:46KIA RIO 1.2 2012

PRV SOPSTVENIK Kolata e kupena vo MK ne e uvezena Full Oprema 4 letni...


6.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

12 јун 12:43MERCEDES C 250 CDI

* Info na 076 485 505 * Vo super sostojba so napraven golem servis so...


11.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

12 јун 11:18Zmaj 142

Kombajnot e vo odlicna sostojba, spremen e za zetva, motor odlicen vr...


2 €
или предлог цена
11 јун 23:33Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам