7485 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A4 2.0 2005

Se prodava Audi A4 karavan, 2.0 TDI 103kw, 140hp, 2005 godina.Pominat...


4.999 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

12 јун 10:17Промовирано

Bmw 318d & bmw 535d

Bmw 318d 2012 avtomatik cela god registriran Bmw 535d M pacet 2011 ...


15.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

07 јун 00:56Промовирано

VILUSKAR LINDE 3 TON DIZEL - 375

ID: 375 Viluskar Marka: LINDE Model: H30 DIZEL Motor PERKINS God...


Денес 11:39Промовирано

Mercedes benz -Actros 1844 (autotransporter)

Mercedes benz -Actros 1844 2006. Autotransporter. Full Retarder. ...


1 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

Денес 20:02Set Rebrast Continentall Opell

Komplet Set i kaishit (rebrast) Continentall komplet me pomen e ujit ...


1 €
или предлог цена
Денес 20:02HP dv5 Moze zamena za Android box

Shitet per pjes ose mundet edhe me u servisu hp pavillion dv5,starto...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:46Vw tiguan DSG 2.0tdi

Tiguan 2.0 tdi DSG nov uvoz od svajcarija 🇨🇭 ekstra sacuvano realna...


11.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 19:37Golf 5 1.9 tdi

Golf 1.9 tdi DPF sacuvano servisirano merakliski odrzuvano bes zabele...


4.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 19:37Bmw 330 d

Bmw 330 d e90 automatik ekstra sacuvano bes zabeleski


7.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 19:37TWINS house-Se prodava STAN(dupleks) od 100m2 na bul M. TITO

Stanot e na 5-ti kat vo zgrada bez lift. Vo stanot ima : - kujn...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 19:30TWINS house Se PRODAVA Stan 48m2-3-ti kat STROG CENTAR

Se PRODAVA Stan od 48m2 na bul:MARSAL TITO. Stanot e na 3-ti kat ...


41.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 19:30TWINS house-Se prodava LUX.Stan od 153m2 vo BLOK 70

Se Prodava LUX.STAN ( Dupleks ) od 153m2 vo BLOK 70. Stanot e na 5...


92.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 19:30TWINS house - Se IZDAVA Stan od 65m2 2-kat CENTAR

Se izdava Stan od 65m2 na 2-ri kat vo stogiot centar na gradot. St...


220 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
230 €
Тетово

Станови

Денес 19:30TWINS house- Se PRODAVA Stan od 91m2 vo BLOK 70

Se prodava Stan vo blok 70 vo nova zgrada so lift i hidrofor vo redov...


56.250 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 19:29TWINS house-Se prodava KUKA od 500m2 vo selo BRVENICA

KUKATA e novogradba i se naogja vo selo BRVENICA. KUKATA poseduva ...


61.500 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 19:28Bass gitara "STAGG"

Se prodava bas gitara Stagg komplet so multi efect i pojacalo ekstra ...


400 €
или предлог цена
Денес 19:26Ekstra socuvani uredi

Se prodavaat posebno ili zaedno: -CD pleer TECHNICS- SL-PG390-40eur, ...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Аудио и видео продукција

Денес 19:26FORD FIESTA 2015 *TOP SOSTOJBA*

Ford Fiesta TREND 2015 god 1.25 Benzin/plin Od oprema voziloto posedu...


7.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 19:26Kafemat La San Marco za espresso

profesionalen odi zaedno so mlinot


450 €
или предлог цена
Тетово

Кафе и какао

Денес 19:22TWINS house-Se PRODAVA Stan od 74m2 vo CENTAR

Se PRODAVA Stan od 74m2 vo centar kaj sudot. Stanot e na 6-ti kat ...


63.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 19:18  НОВ ОГЛАС

VW GOLF 6 2.0TDI 140KS

SE PRODAVA VW GOLF 6 2.0TDI 6BRZINI 140KS 2008 SO FULL OPREMA EXTRA...


7.600 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.900 €
Тетово

Автомобили

Денес 19:18Golf 6 2.0 tdi 110ks 2009 perfekten

Vo top sostojba Proverka na voziloto po vasa zelba kaj sakate. Golf...


8.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 19:02Se prodava Niva dolno sedlarce

Se prodava niva vo dolno sedlarce nivata e 2000 m2 od posle...


20 €
или предлог цена
Денес 18:32Reno Clio 1.2 reg do 25-01-2022

Se prodava Reno Clio 1.2 Benzin energy motor Reg. do 25-01-2022 ...


650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 18:32Golf 7

Se prodava golf 7 1.4 90kw 122ks donesen od Svajcarija so full oprema...


10.999 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Денес 18:00Brawl Stars Account

Brawl Stars Account - 10K Trofea - 1000+ Star Points -22 Gems+ -...


Денес 16:50DIHT AVTOMATSKI

DIHTOT E VO SUPER SOSTOJBA I E SO 4 NOZEVI. KONTAKT 070256886


1 €
или предлог цена
Денес 16:50IPHONE 6

Mobilniot e vo odlicna sostojba,bukvalno e kako nov ekstra socuvan.


1 €
или предлог цена
Денес 16:50OPEL ZAFIRA 1.9 2006 god.

Opel zafira 1.9 2006 god. Voziloto e registrirano,so full oprema, i...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 16:50ABRIHTER

MASINATA E VO IZVONREDNA SOSTOJBA KONTAKT 070256886


1 €
или предлог цена
Денес 16:50TRACNA SHLAJFERICA

MASINATA E VO ODLICNA SOSTOJBA. KONTAKT 070256886


1 €
или предлог цена
Денес 16:50AUDI A6 3.0 TDI V6 QUATTRO

Avtomobilot e vo odlicna sostojba, poseduva ful oprema i e donesen od...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 16:50Apple Iphone X

Se prodava Iphone X se na nego raboti bezprekorno .prv sopstvenik otv...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:49MERCEDES 123 200D DIZEL 1981god.

MERCEDES 123 200D DIZEL 4-brzini Proizveden 1981god. MAKSIMALNO S...


5.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 16:49  НОВ ОГЛАС

Se prodava kuka vo gorna carsija Tetovo

Vredi da se vidi na lice mesto. Kontakt broj >>> 076 734 163 Kontakt...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 16:46MERCEDES 190 2.0 BENZIN 119.000km. 1983god.

MERCEDES 190 2.0 BENZIN 90kw 4-brzini Proizveden 1983god. MAKSIMA...


5.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 16:44  НОВ ОГЛАС

MOTO AMERICKI PROFI KOMBINIZON !!!

Kombinizonot e profesionalen donesen od Amerika cista kengurska koza...


Денес 16:41FIAT GRANDE PUNTO 1.3 JTD 66kw 6-BRZINI 07god. "AVTOCENTAR"

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 JTD 66kw 6-BRZINI Proizvedeno 2007 / 2006god....


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 16:35  НОВ ОГЛАС

Unikatni masi od masivno drvo i epoksidna smola

Izrabotka na unikatni masi od masivno drvo po vasa dimenzija i zelbi....


100 €
или предлог цена
Денес 16:29Мемори Над душек

Продаваме нови душеци од Мемори пена со дебелина од 6цм за екстра удо...


5.300 МКД
или предлог цена
Денес 16:28Renault Megane cabrio 1.9 dci - 04

BEZ ZAMENA Kolata e vo dobra sostojba bez mana stegnata registrirana ...


2.899 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:54BMW 320 Diesel 4x4

BMW 320 4x4 Atomatik USA. ...


15.500 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

Денес 15:47Opel Meriva Diesel 1.7 Cdti

Opel Meriva 1.7 Diesel. Euro 4. ...


3.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:47Страна 1 од 188

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам