Цела Македонија
                   
312725 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavane na stan za edno dneven ili pokratok preston

Se izdava luksizen renoviran stan vo strog centar na gradot odlicno m...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 13:14Промовирано

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN--KLIMA--MODEL 2009--162.000 KM!!NOVO

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN--49KW--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO --SERVO...


2.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

10 јан 12:05Промовирано

Vinkler/ vinkluvanje/ elektromotori/ elektro motori/ винклер

Поправка на хидрофори, компресори, пумпи, вентилатори, млинови, музач...


1 МКД
или предлог цена
10 дек 09:45Промовирано

Polo 1.2 benzin. 2006

Kolata e odlicna bez niedna maana. 1.2 benzin 55ks. Od oprema ima...


3.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.550 €
Денес 06:23Opel Astra j 1.7cdti 2011god

Prodavam opel astra 1.7cdti 81kw 2011 god vo mnogu,dobra sostojba


5.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 06:21Golf 5 plus 1.9 tdi

Prodavam golf 5 plus 1.9tdi


4.100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 06:21TRPEZARISKA MASA SO SE STOLICI

Masata e cuvana so se stolici I staklo so dimenzi 135sm×80sm , I plus...


15.000 МКД
или предлог цена
Денес 06:20Nokia 5.3

Nokia 5.3 od a1 nov


6.600 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.700 МКД
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Денес 06:19Giter cigli za odzak

600 kom.. Po 10 den


10 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Денес 06:19Atraktiven prostor za market

S. Sopiste. 070395955


12.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Денес 06:19Cigla za odzak

10 parce


10 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Денес 06:19Prodavam Hp all in one desktop

Hp all in one desktop pc Cpu:Intel Celeron N3050 1.6ghz Ram:4gb ddr...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 06:18Kupuvam Opel wv ford

Kupuvam Opel /Corsa /astra G wv. Golf 4 1.6/ pasat ford focus. go...


1 €
или предлог цена
Денес 06:16  НОВ ОГЛАС

Izdavam dukan, dukjan, kancelarija, Zelen Pazar

Se izdava prostor 40m2 pogoden za dukan, deloven prostor ili kancelar...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 06:12Prodazba na zemjiste do ezeroto

Se prodava zemjiste kaj Acikot, blisku do ezeroto. Cena po dogovor...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 06:11Prodavam Alfa Romeo 147 1.9/110 kw dizel

Avtomobilot e na makedonski tablici, socuvan, ne e mnogu vozen, raspo...


3.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

Денес 06:10Eftini molerofarbarski uslugi

Vrsime eftini molrofarbarski uslugi brzo i kvalitetno. Krecenje so p...


1 МКД
или предлог цена
Денес 06:10Се издава ресторан во центарот на Стар Дојран

Се издава разработен ресторан во центарот на Стар Дојран со 100 м2 вн...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Дуќани

Денес 06:10  НОВ ОГЛАС

Skii Head 1.80

Vo odlicna sostojba so vezovi Tyrolia 1.80cm 075 - 885 - 785


1.600 МКД
или предлог цена
Денес 06:09Ливада

Се продава ливада во крива паланка во село Габар поточно габарско лив...


1.000.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Денес 06:05DIGITALNI VAGI ELEKTRONSKA VAGA 40 100 200 300 500KG

DIGITALNI VAGI 40KG 150KG 300KG 500KG VAGITE SE OD CVRST MAT...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Денес 06:04POTISNA LAMELA PUMPA LAGER SACHS LUK VW TRANSPORTER SHARAN

SET POTISNA I LAMELA LUK VOZEN 70000KM MN.DOBRA SOSTOJBA SET ...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 06:04BATERISKA EINHELL USISIVAC 18V BATERIA NOVA

BATERISKI USISIVAC PRAKAM PO KARGO


6.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Денес 06:03HILTA BATERISKA BORMASINA BOSCH MAKITA FREZA CIRKULAR

RAZNI ALATKI DONESENI OD SVIS GARANTIRAM ZA ISPRAVNOSTA PRALA...


2.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Денес 06:03AGREGAT GENERATOR HONDA 2.5KW 3.5KW NOV

AGREGATI HONDA NOVI SO OBEZBEDEN SERVIS I REZERVNI DELOVI PRAKA...


9.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Денес 06:03Куќа на екстра локација

Се продава куќа во екстра состојба под Лавци, над стадионот. Куќата ...


95.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 05:59Baram zenska osoba za povremeni sredbi

Maska osoba so obvrski, intelektualec, miren I kulturen. Baram zena ...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Денес 05:58Плац Скопје

Се продава плац во населба средно Нерези, 50метри пред црквата св.П...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 05:56Plac

Prodavam plac vo drma 3114 m2, so izgraden objekt od 297m2 ( legalizi...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 05:56Nissan Qashqai 2016g 1.5 dizel

Nissan Qashqai 2016g 1.5 dizel - 110ks, - 162.410km Cena po dogovo...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автомобили

Денес 05:40  НОВ ОГЛАС

Španeri i ADR daska

11 novi španeri i ADR daska Španer - parče 450den. ADR daska - 140...


450 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 05:36  НОВ ОГЛАС

kuka so plac na ljubotenski pat

karabina na ljubotenski pat 690


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Денес 05:12Mercedes sprintet

Mercedes sprintet


1 €
или предлог цена
Неготино

Комбиња

Денес 05:08  НОВ ОГЛАС

Radijator. Radijatori novi

Prodavam radijatori novi. Imame od site dimenzii POSLEDEN POPUST ZA ...


62 €
или предлог цена
Денес 05:00PREVOZ VO MKD I NADVOR OD MKD POSEDUVAM I LICENCI

VRSAM PREVOZ VO MAKEDONIJA I STRANSTVO NA SEKAKOV VID ROBA SO KOMBE C...


По Договор
или предлог цена
Денес 04:46NOVI VNATRESNI VRATI BELI

072-226-865 se prodavaat 5 vnatresni beli vrati novi ne koristeni …d...


Денес 04:46TAVANSKI SKALI SLOVENSKI

070-269-079VRSIME PRODAZBA NA TAVANSKI SKALI OD SLOVENSKO PROIZVODST...


1 €
или предлог цена
Денес 04:46Продавам куќа со деловен простор во Кисела Вода

Prodavam kuka so deloven prostor 250m2. Prizemje za ziveenje ,deloven...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 04:38NOVI bandasi / felni Vossen 5x 112 r16 so gumi

VOSSEN VFS-2 16" 5x 112 7.0J ET35 Bandasite se NOVI se prodavat s...


Денес 04:33Vitrina

Se prodava vitrina odlicno socuvana Dimenzii dolga190cm siroka50cm vi...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 04:19Laptop HP TouchScreen 15,6

Se prodava laptop HP so ekran na dopir 15,6 inci. Procesor - Intel ...


550 €
или предлог цена
Денес 04:07Се продава плац

Поволно се продава плац во месноста Горица кај ресторанот Парк. Телеф...


По Договор
или предлог цена
Денес 03:53Se prodava vikendica na kozjak naselba breznicka

Se prodava vikendicka na kozjak legarizirana so cist imoten list nase...


2 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.500 €
Македонски Брод

Викенд куќи

Денес 03:51Страна 1 од 7819

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам