ASTRA-MobTV


LAPTOP -SUPER SOSTOJBA =EXTRA CENA

Se prodava socuvan i ispraven Laptop so polnac>> - - - - - ...

4.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.800 МКД

TV LED TELEVIZORI -SUPER SOSTOJBA =EXTRA CENA

Se prodavaat Super socuvani TV LED 28" i 32" so Originalni dalecins...

3.800 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
4.500 МКД

ASTRA-MobTV

Телефон: 078412166

Адреса: Dr.Ribar 14

Град: Куманово

Facebook страна: https://www.facebook.com/Astraservis

RTV-SERVIS Popravka,Servis i Prodazba

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
ASTRA-MobTV

Dr.Ribar 14
1300

Куманово

www.reklama5.mk/astraservis

078412166

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам