Auto Cargo


MAN TGL 12 210

MAN TGL 12.210 -4500cc -210 кс -297.000 км -2006 година (прва рег...

12.100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Lancia Delta 1.8T 2010

🚗 Lancia Delta 1.8 Turbo -Бензин -200 кс -174.000 км -2010 годин...

5.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Peugeot Partner 1.6 HDI

PEUGEOT PARTNER 1.6 HDI -1600cc -55 кв -307.000 км (со сервисна ...

2.600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

VW Caddy 2006

VW CADDY 2.0 SDI -2000cc -55 кв -233.000 км -2006 година -EUR...

3.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

MICHELIN pilot zimski gumi

MICHELIN модел Pilot зимски гуми Димензија : 235/50/R18 Гумите се...

13.000 МКД
или предлог цена

PIRELLI zimski gumi

PIRELLI SOTOZERO зимски гуми Димензија : 205/55/R16 Гумите се куп...

18.500 МКД
или предлог цена

FALKEN kamionska guma

FALKEN камионска гума, произведена во Јапонија Димензии : 245/70/R17...

13.500 МКД
или предлог цена

Превоз на стоки низ МК и надвор

Вршиме превоз на стоки со камион : -Вкупна тежина на стоките до 53...

1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Откуп и продажба на возила

Откуп и продажба на патнички и товарни возила. Сигурен откуп, испл...

1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Auto Cargo

Телефон: 070276693

Град: Кисела Вода

Facebook страна: https://www.facebook.com/autocargo77

-Увоз и продажба на товарни и патнички моторни возила и индустриски возила и машини -Транспорт на стока -Откуп на половни возила

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Auto Cargo

1000

Кисела Вода

www.reklama5.mk/autocargo

070276693

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам