NDERTIM DHE RIKONSTRUKSION SHTEPISH,APARTAMENTE E VILA

Numri i njoftimit: 10006 | Postuar në: 09.07.2014, 16:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Materiale ndërtimi

Lloji i njoftimit: Shitet


BRIGADE E SPECIALIZUER PER RIKONSTRUKSIONE DHE NDERTIM SHTEPISH E VILASH.PRODHIM MOBILJE DYER E DRITARE DRURI E DUROALUMINI.
CILESI,SHPEJTESI DHE ÇMIME KONKURUESE NE TREG.
CEL 0692707737

 Tiranë

Dërgo E-mail

 NDUE ZEFI