Dali Nails

Numri i njoftimit: 10007 | Postuar në: 09.07.2014, 16:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 800 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Dyqane, Tregti / Parfumeri, Kozmetikë

Lloji i njoftimit: Shitet


OFERTE.
Dali Nails ofron sherbime me cmume konkuruese per stinen e veres. Sherbim cilesor dhe i leverdisshem me tendencat me te fundit te modes ne duart tuaja.
Thonj me xhel 500 leke.
Thonj me mbushje 600 leke.
Thonj me tipsa 800 leke.
Adresa : Prane Gjykates, Durres.
Numer cel. +355 69 23 30 141
E-mail : dali.nails2@gmail.com
Facebook : https: Ju mirepresim !!!

 Durrës

Dërgo E-mail

 Dali Nails