ULJE DRASTIKE: Pushime verore deri ne 25% me lire se kudo

Numri i njoftimit: 10022 | Postuar në: 10.07.2014, 16:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Vikingen Quality Resort ☆☆☆☆☆ Ultra All Inclusive
Vjen me super Oferta deri ne 25% zbritje

4 nete / 5 dite per nisjet me dt 12 Qershor
✪Standart Land View / Ultra All Inclusive | 429 euro per person
✪Eco Room / Ultra All Inclusive | 579 euro per person
✪Standart Sea View / Ultra All Inclusive | 619 per person

6 nete / 7 dite per nisjet me dt 12 Qershor
✪Standart Land View / Ultra All Inclusive | 519 euro per person
✪Eco Room / Ultra All Inclusive | 749 euro per person
✪Standart Sea View / Ultra All Inclusive | 799 euro per person

9 nete / 10 dite per nisjet me dt 12 Qershor
✪Standart Land View / Ultra All Inclusive | 639 euro per person
✪Eco Room / Ultra All Inclusive | 979 euro per person
✪Standart Sea View / Ultra All Inclusive | 999 euro per person

-Nese ju mungon pagesa Cash atehere ne ju ofrojme bashkepunimin me banken tone per nje kredi te shpejte deri ne 9.5% Interes per 6-24 muaj shlyerje.

Rezervo Tani: 044802727 & 0672727222
E-mail: gotravelalbania@gmail.com

Te dhenat mbi Hotelin:
Web: http:
90 km nga aeroporti
30 km nga qendra e Alanias
409 dhoma
Restorant qendror
Restorant snack
4 Restorante a la carte (turk, francez,aziatik,mesdhetar)
5 bare
SPA
1 fushe tenisi
Plazh ranor dhe shkembor
Platforme mbi det
Beach bar
3 pishina , me e madhja 2200 m2
Pishine me akuapark
Shezlongjet, cadrat –pa pagese , peshqiret e plazhit – me depozite
TV me satelit
Kondicioner qendror
Kasaforte (me pagese)
Minibar me pije freskuese (rimbushja me pagese )
Banjo me vaske
Artikuj tualeti
Tharese flokesh
Ballkon
Standart (35 m2)

Me pamje ose jo nga deti
Dhoma familjare (60 m2)

2 dhoma gjumi me dere lidhese
1 banjo
Ultra All Inclusive

Pijet freskuese dhe alkolike lokale dhe disa te importit (tekila, uzo, uiski etj ) deri ne mesnate
Pijet ne Irish Bar
Pijet ne disko deri ne 2 te nates
Vakte -bufe
Vaktet e ndermjetme
Dreka snack
Njeri nga restorantet a la carte
Akullore ne ore te caktuara


Argetim

Lojra dhe gara ne pishine
Gjimnastike ne uje
Beach Volley
Karaoke
Shfaqje ne amfiteater
Muzike Live
Tenis
Palester
Sauna
Banjo turke
Femijet

Mini club (4-12 vjec)
Mini disko
Mini kinema
Kend lojrash
Me pagese

Disa nga pijet e importit
Sportet Ujore
Masazhi
Bilardo
5 Euro per darken ne restorantet a la carte

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Go Travel >(Ndërmarrje)