shiten 100 familje bletesh

Numri i njoftimit: 10026 | Postuar në: 10.07.2014, 22:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Kafshë / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


blete 2 kateshe, secila me mbi 15 rruge mize dhe mbi 10 korniza me pjelle. Memat te nderruara te gjitha ne fund te muajit maj 2014.
Ndodhen ne kullotat verore te Bjeshkeve te Pukes, ne lartesi mbi 1300 m mbi nivelin e detit. Deri me 15 gusht pritet te merret vjelja e mjaltit, pasi sapo jane vjele ne kulloten e geshtenjes ne B.Curri. Shiten per arsye transferimi te familjes nga Puka ne Tirane.

 Vitor Malutaj