SHOQERIA"TETAJ"TRAVELL"AGJENSI TURISTIKE

Numri i njoftimit: 10038 | Postuar në: 12.07.2014, 07:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Agjensi udhëtimi

Lloji i njoftimit: Shitet


SHOQERIA "TETAJ TRAVELL"JU OFRON NE SHERBIMET DHE ADRESEN E MEPOSHTEME CILESI,KULTURE,SAKTESIE,
Ndue-Zefi Qehaja 1-USHTRIM I VEPRIMTARISE SE AGJENTIT TE TRANSFERIMIT TE PARAVE SI SUBJEKT FINANCIAR DHE JO BANKE.
2- KANCELARI, FOTOKOPJE, FAX.
3- SHITBLERJE PRONASH
4 -SIGURACIONE AUTOMJETESH,SIGURIM SHENDETI DHE SHENDETI NE UDHETIM.
5-BILETA AVJONI-TRAGETI-AUTOBUZI ME GJITHE BOTEN.
6- OFRIMIN E TE GJITHA SHERBIMEVE TE TELEFONISE FIKSE DHE CELULARE.RIMBUSHJE ELEKTRONIKE.
7- AGJENT NE SHERBIMET POSTARE.
8-- GUIDE TURISTIKE-VALBONE-THETHE-DHRAMI-VERMOSH-VOSKOPOJE-ETJ
Cel.0692707737-Tel.Fax.042 376 959 ;email:ndue_zefi@hotmail.com
Adresa:RRUGA "NJAZI MEKA"Ngjitur me Shkollen "Bajram Curri'

 Tiranë

Dërgo E-mail

 NDUE ZEFI