CONTROLIER RELOOP BEATMIX per arsye emigrimi

Numri i njoftimit: 10039 | Postuar në: 12.07.2014, 14:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.000 Lekë

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


CONTROLIER RELOOP BEATMIX 2 KANALE ZERI .. NE GJENDJE SHUM TE MIR PUNE

 Gjirokastër

Dërgo E-mail

 STEFAN