SHTEPI BANIMI NE SARANDE

Numri i njoftimit: 10084 | Postuar në: 17.07.2014, 19:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i njoftimit: Shitet


KEMI SHTEPI BANIMI
DHOME GJUMI,SALLON GUZHINE, BANJE
E MOBILUAR NE MENYRE PREFEKTE,
KONDISIONER DHE PAISJE PER GATIM
PARKIM NE RUAJTJE

 Sarandë

Dërgo E-mail

 Arben Shabani