Vila Keli Ksamil

Numri i njoftimit: 10092 | Postuar në: 18.07.2014, 14:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


About "Vila Keli"
This images are captured in Vila "Keli" located in Ksamil , a turistic village in southern Albania , the rooms showed are availabe for couples and families , with the best prices!We also guarrante you for a safe parking for yur car ,and also WI-FI in every room and in the garden .
Make your reservation!
Send an e-mail to deas.memaj@outlook.com
Or call in this numbers +355696764655
, +355693357108
"Vila Keli" ndodhet ne Ksamil ,nje qyteze e vogel turistike ne jug te Shqiperise ,dhomat e shfaqura ne pamjet e meposhtme jane te pershtatshme per cifte dhe familje ,me cmimet me konkuruese !Ne gjithashtu ju garantojme parkim te sigurt per makinen tuaj si dhe perfshirje e te gjitha dhomat me internet me ane te WI-FI!
Beni rezervimin tani!
Dergo e-mail ne : deas.memaj@outlook.com ose telefono ne +355 69 335 71 08 ose +355 69 67 64 655
Celular : +355 69 67 64 655
: +355 69 33 57 108

 Sarandë

Dërgo E-mail

 Vila Keli