Shes 10 PC+Monitor Dell Optilex 760 - Shiko Parametrat -

Numri i njoftimit: 10112 | Postuar në: 20.07.2014, 12:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Procesori: mbi 3 GHz

Hard Disk HDD: 160 GB

RAM Memoria: 4 GB

Çmimi: 1.900 €

Kategoria Kompjutera / Desktop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


Te dhenat e kompjuterave jane si me poshte:

Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8500 @ 3.16GHz (2 CPUs), ~3.2GHz
Memory: 4096MB RAM
Graphic Card: 3534 MB
Hard Drive: 160 GB
Monitor Samsung LCD: 1920x1080 (22 polesh)
Windows 7 32 Bit. (aplikohet dhe 64bit)

Bashke me cmimin perfitoni per cdo kompjuter:
1. Tavolina e punes.
2. Mause Dell - Tastiere Dell
3. Kufje A4TECH - Kamera A4TECh 16 MP
4. Karrike Statike + 2 Stola
5. Printer Canon me Laser.
6. Frigorifer Yoga. Si dhe piktura muri.

Te gjitha per 1900 Euro.

Shenim:
Kompjuterat perballojne lojrat e fundit te vitit 2014.
Cmimi eshte shume i ulet per cfare keto kumpjutera vlejne vertet.
Cmim i PADISKUTUESHEM.

Cel. : 0695227590

 Durrës

Dërgo E-mail

 erti