Prone Truall

Numri i njoftimit: 10146 | Postuar në: 23.07.2014, 23:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Prone me nje hapsire 1145m2 ne Rr. Beslidhja e Malesis tek kryqezimi i Cerrnices.
Brenda kesaj hapsire ndodhen dhe dy Dyqane dhe nje Lokal te gjita bashke kane nje hapsire 125m2, ku cdo gje eshte e paisur me letra " certifikate pronesie". Prona shitet sebashku me dyqanet dhe lokalin.

 Tropojë

Dërgo E-mail

 Idriz Sallahu