Mobilje zyre te reja, shume pak te perdorura

Numri i njoftimit: 10152 | Postuar në: 24.07.2014, 21:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Mobilje për Zyrë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten mobilje zyre shume pak te perdorura, tavoline sekretarie, tavoline tre vende pune, tavoline mbledhjeje se bashku me karrike si dhe rafte te mesem dhe te ulet (komplete me tavolinat).

 Tiranë

 Meri