qafore me ajer

Numri i njoftimit: 1017 | Postuar në: 02.12.2012, 03:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Medikamente, produkte farmaceutike

Lloji i njoftimit: Shitet


qafore me ajer qe ofrojne mbeshtetje te qafes,lehteson dhimbjet ne pjesen e qafes,shpatullave,kokes dhe duarve duke ushtruar presion mbi nervat dhe enet te gjakut dhe njekohesisht ul presionib e vertebrave mbi njera tjetra. keto lloj qafore skan as nje efekt anesore, indikohen per njerz qe vuajn nga sindromat e qafes (ktu perfshihet spondiloartroza,hernia diskale,ngushtimi vertebral,lodhja muskulare)per njerz qe udhetojne gjat dhe problemet e tjera te qafes. Eshte shume e thjesht ne perdorim dhe pa rrezik. Jep efekt menjeher duke qetesuar dhimbjet. durojne presion deri ne 80 kg. perdorimi eshte shume i thjeshte.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 daniel skura