shitet shtepi +tok

Numri i njoftimit: 10182 | Postuar në: 28.07.2014, 09:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 70

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Me dru

Sipërfaqja e oborrit: 600m2

Çmimi: 40.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


shtepi 1 kat e gjysem , ka 600m2 tok jasht shtepis dhe shtepia vet eshte 70 m2 , ka nje banjo , dhom pritjeje + kuzhin dhe 2 dhoma gjumi.

 Librazhd

Dërgo E-mail

 pellumb