Shitje Apartamentesh

Numri i njoftimit: 10216 | Postuar në: 01.08.2014, 23:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Apartamente

Lloji i njoftimit: Shitet


Përshkrimi:
Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 ne qender te qytetit te Shengjinit prgjate shetitores ne vijen bregdetare (lungumare). Kompleksi ndodhet
50 m larg bregdetit.
Apartamentet jane me hipoteke. Siperfaqet variojne 1+1(75 m2) dhe 2+1 (96 m2). Shumica e apartamenteve ofrojne pamje nga deti. Punimet jane shume cilesore, dhe kane vendparkim brenda kompleksit vetem per banoret.
Per me shume informacion kontaktoni ne +355 69 88 59 315 dhe +355 67 44 80 100

 Lezhë

 Anton Paloka