shes shpin ne PORTEZ FIER

Numri i njoftimit: 10268 | Postuar në: 11.08.2014, 01:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20.000 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Kopsht, Bimë / Hortikulturë – Pemë, Bimë

Lloji i njoftimit: Shitet


SHES SHPIN NE PORTEZ FIER...PRAN SHKOLLES 9VJESARE..SHPIA ESHT E VJETER POR E BANUSHME SHPIA KA OBORR BACE BALLKON KA 2 DHOMA GJUMI.SALLON NDENJE GUZHIN BANJO BANJA ESHT E KOMPLETUAR.

 KLEMENT >(Ndërmarrje)