Fustan i bukur per raste te vecanta

Numri i njoftimit: 10318 | Postuar në: 01.02.2015, 08:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: S

Ngjyra: e gjelbër

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Fustan ngjyre mente, me njezinxhir te punuar bukur pergjate trupit dhe qe mberrin deri ne shpatull. Masa S. Fustani eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte veshur vetem nje here. Material shume i mire, elastik.

 Pogradec

Dërgo E-mail

 ana