Fustan praktik dhe i bukur

Numri i njoftimit: 10319 | Postuar në: 25.08.2014, 18:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: M

Ngjyra: lila - vjollcë

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Fustan me disa ngjyra, lejla, bezhe, blu dhe gri e celur, praktik dhe i bukur mund te vishet ne perditshmeri, i lehte. Materiali shume i mire dhe i perket firmes se njohur "Monella Vagabonda", origjinal. Eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte veshur pak here.

 Pogradec

Dërgo E-mail

 ana