jap apartament ne shitje dhe me qera

Numri i njoftimit: 10373 | Postuar në: 03.09.2014, 20:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


jap apartament ne shitje dhe me qera 0697709460 banesa eshte ne qytetin e kucoves ne afer `milves`

 Kuçovë

Dërgo E-mail

 enver