KANADA KÊRKON PUNÊTOR, LEHTÊSON PROCEDURAT E MIGRIMIT

Numri i njoftimit: 10387 | Postuar në: 06.09.2014, 20:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë jashtë vendit

Çmimi: 5.289 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


KANADA KÊRKON PUNÊTOR, LEHTÊSON PROCEDURAT E MIGRIMIT
Iu ftojmë që të bëheni pjesë e sistemit të ri të emigrimit “Express Entry”, aplikimi fillon nga 01.09.2014 dhe përfundon më: 24.12.2014, gjithashtu iu njoftojmë se përzgjedhja bëhet në vitin 2015. Ne iu mundësojmë që të aplikoni nga shtëpia juaj përmes internetit në portalin tonë: www.promokos.travel

 N.sh.promokos >(Ndërmarrje)