SHES PAJISJE DHE ARTIKUJ KANCELARIE/ZYRE

Numri i njoftimit: 10403 | Postuar në: 08.09.2014, 11:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Pajisje shkollore / Tjetër

Lloji i njoftimit: Shitet


SHES PAJSIJE(FOTOKOPJE,RAFTE,BANAKE,MAKINA SHKRIMI)DHE ARTIKUJ KANCELARIE(LAPSA,FLETORE,CANTA,DOSJE ETJ) ,LETER SHTYPSHKRONJE PER SHKAK TE MBYLLJES SE AKTIVITETIT ME NJE CMIM TE ARESYESHEM ,PER ME TEPER KONTAKTONI 0696378050

 ERI