Jepet me Qera kati Pare i nje Vile 2 kateshe

Numri i njoftimit: 10411 | Postuar në: 12.09.2014, 10:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Dhoma fjetje komplete

Lloji i njoftimit: Shitet


jap me qera per stundente (vajza ) katin e pare te nje vile 2 katëshe , guzhinë, 2 dhoma gjumi ,Koridor ,Banjo ujë drita 24 orë .
Adresa Rruga Siri Kodra Pranë ish uzinës dinamo .(Tek Stacioni Trenit Tiranë)

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Shkelzen