SHitet shtepi me 95 m2,me 22 dylym dhe 63 rrenje ulliunje

Numri i njoftimit: 10420 | Postuar në: 10.09.2014, 15:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


SHitet shtepi e vitit 2003 me 95 m2,me 22 dylym toke dhe 63 rrenje ulliunje ne prodhim .shtepia dhe toka ndodhet ne zonen jaru,levan,fier.njera prej tokave ndodhet midis autostrades se re fier-levan.shtepia kahapesirte madhe,shikon deri ne detin adriatik.njera prej tokave eshte midis autostrades fier-levan.TEL greke 0030 6948449477 dhe shqiperi.0695459515

 aaaaa