disqe evo e class 211 07 08

Numri i njoftimit: 10432 | Postuar në: 13.09.2014, 07:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 500 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Goma me Disqe

Lloji i njoftimit: Shitet


disqe alumini evo 17 te 2007 2008

 Durrës

Dërgo E-mail

 nozi