Audi A6

Numri i njoftimit: 10439 | Postuar në: 13.09.2014, 22:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Audi

Modeli: A6

Viti: 2001

Karburanti:: Naftë

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 3.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Audi A6, me fuqi motorrike 2.5, me Naft, kamio Automatike. ne gjendje te mire si motorrike ashtu dhe xhenerike, me targa AA te paguara deri ne shtator te 2015, Makina ka ngjyr te zez, me disqe alumini, sendile lekure ngjyr e zez dhe me komand elektronike,xhamat me komande elektronike, bagazhier me 6 CD, me sensore, Shitet per arsyje mospordorimi.

NR, CEL: 068 21 94 318.

Ylberi. Burrel.

 Mat

 Ylber