superrr okaziooooooooooooooooooooooooooon

Numri i njoftimit: 10443 | Postuar në: 14.09.2014, 18:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


disponojm sasi te medha gjendje rrobash te reja dhe te perdorura , ato jan rifuxhio grumbull dhe neper thase.te gjitha se bashku. jan te ardhura nga italia, te intersesuarit te kontaktojn me mu cmimi sipas sasis sa me shum aq me lir e bejm ket per aresye rikonstruksioni te magazines. disponijm edhe nje sasi kepucesh femijesh dhe femrash oferta e limituar.

 Malësi e Madhe

Dërgo E-mail

 nazmi