shtepi me qera elbasan

Numri i njoftimit: 10453 | Postuar në: 17.09.2014, 22:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 4.000 Lekë

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


dhoma me qera per studente vajza .cmimi 4000 leke te perfshira ne cmim drita dhe uje

 Elbasan

Dërgo E-mail

 lutfije filja