OKAZION SHES DHI DHE KECA

Numri i njoftimit: 10462 | Postuar në: 21.09.2014, 11:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 903.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


OKAZION SHES DHI DHE KECA Oferte nje jave-96 dhi, 80 mije leke koka dhe 27 keca, 50 mije leke koka, 903000 Lekë I padiskutueshem. Kontaktoni: tel. 0699494082. Bledi.

 Kuçovë

Dërgo E-mail

 bledi