DVD Multi Recorder SPEEDPLUS

Numri i njoftimit: 10636 | Postuar në: 20.10.2014, 06:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.500 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Pjesët përbërëse të kompjuterit / CD / DVD / Bluray Drives

Lloji i njoftimit: Shitet


DVD ATA e brendshme per PC, Super writemaster. Perfshihet dhe fisha lidhese me PC.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Rigels