DVD PHILIPS R/RW Drive

Numri i njoftimit: 10639 | Postuar në: 19.10.2014, 22:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Pjesët përbërëse të kompjuterit / CD / DVD / Bluray Drives

Lloji i njoftimit: Shitet


DVD ATA e brendshme per PC, DVD+Rewritable.
Perfshihet dhe fisha lidhese me PC.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Rigels