shes volkswagen passat

Numri i njoftimit: 10687 | Postuar në: 22.10.2014, 15:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Passat

Viti: 2000

Karburanti:: Naftë

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


makina eshte ne gjendje te mire motorrike e xhenerike...ka drita xenon bosch , km te bera ka gjithsej 235000 origjinale dhe km te bera ne shqiperi 40000 km..shitet per arsye mosperdorimi..
CEL : 0693921545

 Librazhd

Dërgo E-mail

 alban