Animatoret Art Revolucion Tirana organizojne Ditelindje per

Numri i njoftimit: 10695 | Postuar në: 22.10.2014, 20:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 120 Lekë

Kategoria Evenimete, Festa, Ekspozita, Tendera / Party - Festa - Ahengje

Lloji i njoftimit: Shitet


Organizojme Ditelindje per femije dhe evenimente te ndryshme
1. Klown
2. Princesh
3. Dj + Fotograf
4. Maskot
Festa zgjat 1 ore e 30min ku do ket kercime lojra piktura ne fytyre dhe Tullumbace me forma
Cmimi 120 mije lek .

 Tiranë

 Art Revolucion Tirana