mercedes 190

Numri i njoftimit: 10707 | Postuar në: 24.10.2014, 14:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: 190

Viti: 1986

Karburanti:: Naftë

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Të tjera

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 750 Lekë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


mercedes 190 vit 1986 pa dekumenta ne gjenje te mire motorike dhe gjenerike.......

 endrit