TIRANA INTERBUS TRAVEL PAPADAKIS BROOS

Numri i njoftimit: 10717 | Postuar në: 26.10.2014, 09:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Agjensi udhëtimi

Lloji i njoftimit: Shitet


TASHME ME TIRANA INTERBUS JU OFROJME LINJEN E ITALIS TIRANE - ROME VETEM PER 80 EURO

DHE TIRANE - KALAMATA 30 EURO

 Tiranë

Dërgo E-mail

 TIRANA INTERBUS PAPADAKIS