OKAZION shitet,bilardo italiane garlando

Numri i njoftimit: 10729 | Postuar në: 26.10.2014, 20:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


bilardo garlando,aksesore.per me shum info cel 0693054433

 Durrës

Dërgo E-mail

 NEXHI