shes motor elektrik ,i sapo erdhur nga franca

Numri i njoftimit: 10838 | Postuar në: 07.11.2014, 21:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 600 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Motoçikleta nën 50 cc

Lloji i njoftimit: Shitet


motor me bateri[elektrik]me shpejtesi deri ne 30 k/ore me 12 marshe, i paster dhe shume komod.

 Pogradec

Dërgo E-mail

 anmi