veshje per femra jeans brand, xhakoventa lekure etj

Numri i njoftimit: 10846 | Postuar në: 22.02.2015, 18:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Pantallona

Madhësi: M

Ngjyra: e zezë

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


veshje per shitje me shumice pants Jeans Bershka etc, jacket leather,belt leather, handbag, ne varesi te sasie, cmimi nga 18Euro deri 80euro .

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Lefter