shit etshtepi kamez

Numri i njoftimit: 10847 | Postuar në: 09.11.2014, 20:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Dhoma fjetje komplete

Lloji i njoftimit: Shitet


per meshum detaje kontaktoni ne nr 00306994932240 greece

 Tiranë

Dërgo E-mail

 shkelzen