KURSE PER PROGRAME KONTABILITETI KOMPJUTERIZUAR

Numri i njoftimit: 10888 | Postuar në: 15.11.2014, 21:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15.000 Lekë

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Programe per Kontabilitetin e Kompjuterizuar
www.trajnimiim.com

Kurset zhvillohen ne keto nivele:

Nivel 1: per Ekonomistet e rinj
Nivel 2: per Ekonomistet e bizneseve private
Nivel 3: per Kontabilistet e Miratuar dhe Asistentet e tyre
Nivel 4: per Ekspertet Konabel dhe Asistentet e tyre


Adresa: Qendra "Trajnimi Im" prane Shkolles Industriale Vlore (mbi Neranxi)
Kurse Programe Financiar: Kerkoo :Foto 1

 Vlorë

Dërgo E-mail

 TRAJNIMI IM >(Ndërmarrje)